Краб із шарніром Super Clamp AC Prof HQS-2A
- Готово до відправки
- Код: 4902
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
10:00 - 17:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Краб із шарніром Super Clamp AC Prof HQS-2A740 ₴
Готово до відправки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація До комплекту постачання AC Prof HQS-2A входить краб Super Clamp і шарнірний подовжувач Magic Arm. |
Технічні характеристики
| Товщина захоплення краба | 13-38 мм |
| Довжина подовжувача | 80 мм |
| Кріплення | різь 1/4, 3/8 дюйма |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | алюміній |
| Загальні розміри | 130 × 26 × 10 мм |
| Вага | 100г |
| Гарантія | 6 місяців |