Шафа велика для речей Еверест Ліберті-1420 дуб крафт золотий (DTM-2291)
- Немає в наявності
- Код: 00000039171CP
9 939,02 ₴

Багатофункціональна тридверна шафа Ліберті-1420 від меблевої компанії Еверест - практичні модульні меблі з колекції Ліберті. Є частиною меблевого гарнітура, завдяки чому його можна придбати окремо або в комплекті з іншими елементами меблів.
Надійна конструкція складається із двох частин. Велике відділення укомплектоване металевою штангою для вішалок та верхньою полицею для головних уборів або аксесуарів. Інша частина оснащена п'ятьма полицями для зберігання повсякденного одягу.
Купити недорого розстібну шафу Ліберті-1420 Еверест можна в наступних кольорах:
- Дуб крафт білий
- Дуб крафт золотий
Шафа виконана з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої.
Габарити шафи Ліберті-1420 (Ш х Г х В) 142 х 50 х 207 см
Чи не підійшов розмір - не проблема.
Ця Серія дозволяє вибрати модель з іншими габаритами:
- Шафа розстібної Ліберті-1420 (Ш х Г х В) 142 х 50 х 207 см
- Шафа розстібної Ліберті-1000 (Ш х Г х В) 100 х 50 х 207 см
- Шафа-пенал Ліберті (Ш х Г х В) 60 х 38 х 207 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Всі меблі поставляються в розібраному вигляді і упаковані в багатошаровий гофрований картон.
Є детальна інструкція.
Всі деталі просвердлені та готові до самостійного складання.
Для самостійного складання Вам знадобиться:
- шестигранний ключ під конфірмат (4 мм)
- хрестова викрутка
- молоток
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 207 см |
| Глибина, см | 50 см |
| Кількість дверей | Тридверний |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Колір корпусу | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 142 см |
- Ціна: 9 939,02 ₴




