Шафа розпашна 2-х дверна Еверест Соната-800 венге темний + білий (DTM-2300)
- Немає в наявності
- Код: 00000033880CP
7 650,72 ₴

Шафа розстібна 2-х дверна Соната-800 Венге темна + Біла
Розпашна дводверна шафа Соната-800 з колекції Соната від української торгової марки Еверест. Одночасно поєднує в собі бездоганний дизайн і функціональність.
Шафа Соната-800 - універсальна модель, виконана в сучасному дизайні, яку можна використовувати в передпокої, вітальні, дитячої.
Купити недорого шафу Соната-800 Еверест можна в наступних кольорах:
- Венге темний + білий
- Венге темний + дуб золотий крафт
- Дуб сонома + білий
Шафа виконана з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої.
Габарити шафи Соната-800 (Ш х Г х В) 50 х 80 х 205 см
Чи не підійшов розмір - не проблема.
Ця Серія дозволяє вибрати модель з іншими габаритами:
- - Шафа розстібна Соната-600 (Ш х Г х В) 38 х 60 х 205 см
- - Шафа кутова Соната-700 (Ш х Г х В) 70 х 70 х 205 см
- - Шафа розстібна Соната-800 (Ш х Г х В) 50 х 80 х 205 см
- - Шафа-купе Соната-1200 (Ш х Г х В) 50 х 120 х 205 см
- - Шафа-купе Соната-1400 (Ш х Г х В) 60 х 140 х 217 см
- - Шафа-купе Соната-1800 (Ш х Г х В) 60 х 180 х 217 см
- - Шафа-пенал Соната (Ш х Г х В) 38 х 40 х 205 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Всі меблі поставляються в розібраному вигляді і упаковані в багатошаровий гофрований картон.
Є детальна інструкція.
Всі деталі просвердлені та готові до самостійного складання.
Для самостійного складання Вам знадобиться:
- шестигранний ключ під конфірмат (4 мм)
- хрестова викрутка
- молоток
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 205 см |
| Глибина, см | 50 см |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Колір корпусу | Венге темний + Білий |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 7 650,72 ₴




