Шафа розпашна Еверест Британія ШП-3 венге + дуб молочний (DTM-2303)
- Немає в наявності
- Код: 00000039793CP
5 554,50 ₴

Шафа розстібна Британія ШП-3 Венге + Дуб молочний
Орна шафа Британія ШП-3 - стильна та практична модель у поєднанні з ергономічністю та функціональністю. Виготовляється меблевою компанією Еверест із якісної ЛДСП. Продумана конструкція включає штангу для тремпелів, полицю для головних уборів і нижню полицю для взуття. Прямі лаконічні форми виробу ідеально доповнять будь-яку кімнату, а внутрішнє наповнення забезпечать максимальний комфорт під час використання таких меблів у вашому інтер'єрі.
Купити недорого шафу Британія Еверест можна в наступних кольорах:
- Венге + дуб молочний
- Сонома + Трюфель
Шафа виконана з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої.
Габарити шафи Британія ШП-3 (Ш х Г х В) 70 х 52 х 208 см
Чи не підійшов розмір - не проблема.
Ця Серія дозволяє вибрати модель з іншими габаритами:
- Шафа розстібна Британія ШП-3 (Ш х Г х В) 70 х 52 х 208 см
- Шафа-пенал Британія-19 (Ш х Г х В) 50 х 38 х 208 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Всі меблі поставляються в розібраному вигляді і упаковані в багатошаровий гофрований картон.
Є детальна інструкція.
Всі деталі просвердлені та готові до самостійного складання.
Для самостійного складання Вам знадобиться:
- шестигранний ключ під конфірмат (4 мм)
- хрестова викрутка
- молоток
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 208 см |
| Глибина, см | 52 см |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Колір корпусу | Венге + Дуб молочний |
| Ширина | 70 см |
| Загальне | |
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 5 554,50 ₴



