Шафа розпашна Еверест Ліберті-1000 дуб крафт золотий (DTM-2305)
- Немає в наявності
- Код: 00000039169CP
7 643,82 ₴

Шафа розпашна Ліберті-1000 Дуб крафт золотий
Дводверна розпашна шафа Ліберті-1000 - відмінний варіант для облаштування передпокою, дитячої, спальні і навіть вітальні. Входить до комплекту меблів з колекції Ліберті, яку виготовляє українська меблева компанія Еверест. Відрізняється великою місткістю та продуманою надійною конструкцією.
Внутрішнє наповнення включає широку штангу для вішалок. Додатково шафу можна укомплектувати полицями для зберігання інших необхідних речей.
Купити недорого шафу Ліберті-1000 Еверест можна у наступних кольорах:
- Дуб крафт білий
- Дуб крафт золотий
Шафа виконана з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть до дитячої кімнати.
Габарити шафи Ліберті-1000 (Ш х Г х В) 100 х 50 х 207 см
Якщо Вам не підійшов розмір - не проблема.
Ця Серія дозволяє вибрати модель з іншими габаритами:
- Шафа розпашна Ліберті-1420 (Ш х Г х В) 142 х 50 х 207 см
- Шафа розпашна Ліберті-1000 (Ш х Г х В) 100 х 50 х 207 см
- Шафа-пенал Ліберті (Ш х Г х В) 60 х 38 х 207 см
ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ
Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді!
У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені.
Виріб комплектується ключем для складання (шестигранником).
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка
- Шестигранник (4 мм )
- Молоток
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 207 см |
| Глибина, см | 50 см |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Колір корпусу | Дуб крафт золотий |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 7 643,82 ₴




