Шафа розпашна Еверест Ліберті-1000 дуб крафт білий (DTM-2306)
- Немає в наявності
- Код: 00000039168CP
7 643,82 ₴

Шафа розпашна Ліберті-1000 Дуб крафт білий
Дводверний шафа Ліберті-1000 - відмінний варіант для облаштування прихожої, дитячої, спальні і навіть вітальні.
Входить до комплекту меблів з колекції Ліберті, яку виготовляє українська меблева компанія Еверест. Відрізняється великою місткістю та продуманою надійною конструкцією. Внутрішнє наповнення включає широку штангу для плічок. Додатково шафу можна укомплектувати поліцями для зберігання інших необхідних промов.
Купити недорого розпашний шафу Ліберті-1000 Еверест можна в наступних кольорах:
- Дуб крафт білий
- Дуб крафт золотий
Шкаф виконаний з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan, тому підходить навіть для дитячої.
Габарити шафи Ліберті-1000 (Ш х Г х В) 100 х 50 х 207 см
Чи не підійшов розмір – не проблема.
Ця Серія дозволяє вибрати модель з іншими габаритами:
- - Шкаф розстібної Ліберті-1420 (Ш х Г х В) 142 х 50 х 207 см
- - Шкаф розстібної Ліберті-1000 (Ш х Г х В) 100 х 50 х 207 см
- - Шафа-пенал Ліберті (Ш х Г х В) 60 х 38 х 207 см
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ
Вся меблі поставляються в розібраному вигляді та упаковані в багатошаровий гофрований картон.
Є детальна інструкція.
Усі деталі просвердлені та готові до самостійного складання.
Для самостійного складання Вам знадобиться:
- шестигранний ключ під конфірмат (4 мм)
- хрестова викрутка
- молоток
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 207 см |
| Глибина, см | 50 см |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Колір корпусу | Дуб крафт білий |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 7 643,82 ₴




