Кухонний модуль нижній Еверест Еко 600 ясень шимо темний+білий (зі стільницею) 60х46х82 см (DTM-2900)
- Немає в наявності
- Код: 00000043449CP
3 114,72 ₴

Кухонний модуль нижній Еверест Еко 600 ясен шимо темний+білий (зі стільницею). Кухонний модуль нижній Еко 600 зі стільницею від меблевої фабрики Еверест – це функціональне рішення для будь-якої кухні. Дві дверцята за якими розташована полиця для кухонного приладдя. Модуль допоможе раціонально організувати місця для зберігання продуктів харчування та необхідних пристроїв.
- Виконаний з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan та відрізняється міцністю та довговічністю.
- Кухонні модулі серії Еко представлені на цоколі, нижній плінтус та ручки до дверцят та ящиків йдуть у комплекті.
Плінтус, що з'єднує стільницю зі стіною У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ!
У комплект входять:
- Кухонний модуль нижній Еверест Еко 600 ясен шимо темний+білий 60х46х82 см (DTM-2812)
- Стільниця Еверест Петра Бежева U-28 мм 60х60 см (DTM-2876)
Габарити:
- Ширина - 60 см
- Глибина - 46 см (зі стільницею - 60 см)
- Висота - 82 см
Є можливість придбати готовий кухонний набір.
ЗБІРКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді!
У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені.
Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для складання (шестигранником)!
Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка, Шестигранник (4 мм), Клей ПВА (якщо є шканти), Молоток!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 82 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина, см | 46 см |
| Клас | Економ |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Метраж кухні, кв.м. | 5 |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Нижні |
| Ширина, см | 60 см |
- Ціна: 3 114,72 ₴


