Кухонний модуль з сушаркою для посуду Еверест Еко 800 ясень шимо світлий+білий 80х30х58 см (DTM-2919)
- Немає в наявності
- Код: 00000043439CP
2 064,96 ₴

Кухонний модуль із сушаркою для посуду Еверест Еко 800 ясен шимо світлий+білий. Кухонний модуль із сушаркою для посуду Еко 800 від меблевої фабрики Еверест – це функціональний елемент кухонного гарнітура. Легкий, теплий та домашній стиль в інтер'єрі кухні. За дверцятами розташовані дві полиці для сушіння посуду.
- Модуль виконаний з екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan та відрізняється міцністю та довговічністю.
У комплект входять:
- Кухонний модуль сушарка Еверест Еко 800 ясен шимо світлий+білий 80х30х58 см (DTM-2832)
- Сушарка для посуду Еверест біла 80х25х8 см (DTM-2914)
Габарити:
- Ширина – 80 см
- Глибина – 30 см
- Висота – 58 см
Є можливість придбати готовий кухонний набір.
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), у розібраному вигляді!
У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені.
Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для складання (шестигранником)!
Для складання вам необхідно: Хрестова викрутка, Шестигранник (4 мм), Клей ПВА (якщо є шканти), Молоток!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 58 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина, см | 30 см |
| Клас | Економ |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Метраж кухні, кв.м. | 5 |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Верхние |
| Ширина, см | 80 см |
- Ціна: 2 064,96 ₴


