Кухня модульна Еверест Еко набір №2 ясень шимо темний+шимо світлий 0,9 м (DTM-2924)
- Немає в наявності
- Код: 00000043535CP
6 396,48 ₴
+380 (66) 794-95-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухня модульна Еверест Еко набір №2 ясень шимо темний+шимо світлий 0,9 м Кухня модульна Еверест Еко набір №2 від меблевої фабрики Еверест – це кухонний гарнітур, який відрізняється своєю компактністю та зручністю у використанні. Кухня складається з кількох модулів: двох навісних шаф та двох нижніх секцій. У навісних шафах є полиці для зберігання посуду, кухонного приладдя та продуктів. Готовий кухонний набір виконаний із екологічно чистого ЛДСП (рівень емісії Е1) швейцарської компанії Kronospan та відрізняється міцністю та довговічністю. В комплект входять: Кухонний модуль верхній Еверест Еко 300 ясень шимо світлий+білий 30х30х58 см (DTM-2768) Кухонний модуль нижній Еверест Еко 300 ясень шимо темний+білий (без стільниці) 30х46х82 см (DTM-2773) Кухонний модуль сушарка Еверест Еко 600 ясень шимо світлий+білий 60х30х58 см (DTM-2808) Кухонний модуль під мийку Еверест Еко 600 ясень шимо темний+білий (без стільниці) 60х46х82 см (DTM-2815) Стільниця Еверест Петра Бежева U-28 мм 30х60 см (DTM-2867) Сушарка для посуду Еверест біла 60х25х8 см (DTM-2913) Габарити: Ширина - 90 см Глибина - 46 см Висота - 210 см ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ Меблі доставляють у фабричній упаковці (гофрований картон), в розібраному вигляді! У комплект поставки входить фурнітура для збирання, всі технологічні отвори просвердлені. Виріб КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ ключем для складання (шестигранником)! Для збірки вам необхідно: Хрестова викрутка Шестигранник (4 мм ) Клей ПВА (якщо є шканти) Молоток Ми раді запропонувати Вам чудову можливість оновити інтер'єр своєї кухні за допомогою готових кухонних гарнітурів від відомої меблевої фабрики Еверест. У нашому асортименті представлені красиві, сучасні та компактні моделі, які бездоганно впишуться у будь-який дизайн кухні. Наші висококваліфіковані менеджери завжди готові допомогти Вам із вибором розмірів, кольорової гами та дизайну, щоб створити ідеальну гармонію у Вашому просторі. Купуючи кухонні гарнітури у нас, Ви можете бути впевнені у високій якості продукції та доступній ціні. Не пропустіть шанс перетворити Вашу кухню на справжній шедевр дизайну!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 210 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина, см | 46 см |
| Клас | Економ |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Метраж кухні, кв.м. | 3 |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Прямі |
| Колір фасаду | ясен шимо темний + шимо світлий |
| Ширина, см | 90 см |
- Ціна: 6 396,48 ₴


