Шафа-пенал з ящиками Гербор Лаєр SZF1D2S Венге магія + Ясен сніжний (GRB-1050)
- Немає в наявності
- Код: 00000058208CP
8 172 ₴

Шафа-пенал з ящиками Гербор Лаєр SZF1D2S Венге магія/Ясен сніжний
Шафа Лаєр SZF1D2S має компактні розміри, дозволяючи максимально оптимізувати простір. Виготовлена з якісного ЛДСП, шафа має унікальну кольорову гаму - венге магія в поєднанні з ясінь сніговим, що надає йому стильний і сучасний вигляд, прикрашений нотками скандинавського мінімалізму.
Характеристики:
- Довжина - 45 см;
- Глубина - 64 см;
- Висота - 215 см.
Модель обладнана двома висувними ящиками на надійних німецьких напрямних HAFELE, призначених для зберігання дрібниць, а також одними дверцятами, за якими розташовуються місткі полиці.
Поворотні механізми дверей забезпечені навісними петлями SLIDE-ON hettich, також виробленими в Німеччині, що гарантує їхню довговічність та невибагливість в експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 215 см |
| Глибина, см | 64 см |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Однодверна |
| Матеріал для корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський, Мінімалізм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Венге магія + ясен сніжний |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 8 172 ₴



