Шафа-пенал в офіс Гербор Офіс Лайн REG 4D2S/220 Дуб сонома (GRB-1250)
- Немає в наявності
- Код: 00000058205CP
7 332 ₴
+380 (66) 794-95-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа-пенал в офіс Гербор Офіс Лайн REG 4D2S/220 Дуб сонома
Чудовий шафа Офіс Лайн REG 4D2S/220 від популярного українського виробника Gerbor - ідеальне рішення для ефективного зберігання ваших документів та канцелярії. Сучасний стиль і класичний колір Дуб Сонома дозволяють йому гармонійно вписатися в будь-який офісний інтер'єр.
Шафа оснащена чотирма зручними дверима і двома висувними ящиками, що забезпечує легкий доступ до всіх важливих документів і приналежностей. Також передбачено три полиці для більшого зручства використання.
- Матеріал корпусу і фасаду виготовлені з якісного ДСП, що гарантує міцність і довговічність шафи.
- Тип фурнітури - ролик і фірмові петлі - підкреслюють високу якість продукції.
Характеристики:
- Довжина - 79 см;
- Глубина - 35 см;
- Висота - 221 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 221 см |
| Глибина, см | 35 см |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Чотиридверний |
| Матеріал для корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Дуб сонома |
| Ширина | 79 см |
| Колір | Дуб сонома |
| Загальне | |
| Тип | Шафа |
- Ціна: 7 332 ₴




