Шафа-пенал з полицями Гербор Шанталь REG1DO Дуб санремо світлий (GRB-1259)
- Немає в наявності
- Код: 00000058207CP
6 180 ₴

Шафа-пенал з полицями Гербор Шанталь REG1DO Дуб санремо світлий
Познайомтеся з високоякісним шафою Шанталь REG1DO від українського виробника Гербор. Це вишукане та функціональне рішення для тих, хто цінує сучасний стиль та комфорт в інтер'єрі.
Шафа виконана в світло-дерев'яному кольорі дуб санремо, додаючи затишок та тепло в будь-яке приміщення.
Характеристики:
- Довжина - 102 см;
- Глубина - 35 см;
- Висота - 161 см.
Одну дверцю, що виконує функцію зберігання, доповнює елегантний корпус, виготовлений з якісного ДСП.
Колекція Шанталь від виробника Гербор популярна своєю незмінною якістю та естетичним дизайном. Її виразний сучасний стиль легко впишеться в будь-який інтер'єр, доповнивши його та створивши атмосферу затишку та гармонії.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 161 см |
| Глибина, см | 35 см |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Однодверна |
| Матеріал для корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Дуб санремо світлий |
| Ширина | 102 см |
- Ціна: 6 180 ₴



