Шафа для одягу в спальню ВМК (БРВ) Індіана JSZF3D2S/150 Сосна арізонська (GRB-1605)
- Немає в наявності
- Код: 00000058596CP
19 464 ₴

Шафа для одягу Індіана JSZF3D2S/150 - ідеальне рішення для зберігання великої кількості одягу.
Шафа виконана в стильній колірній гамі "сосна арізонська", що надасть кімнаті затишок і комфорт. Серед особливостей даної моделі слід виділити корпус і фасади з ДСП/МДФ. Матеріали високої якості обіцяють тривалу службу меблів.
Характеристики:
- Довжина - 150 см;
- Глубина - 196 см;
- Висота - 57 см.
Завдяки просторим габаритам (довжина 150 см, висота 196 см та глибина 57 см) місткість шафи вражає.
У моделі три двері, дві з яких мають висувні ящики для речей меншого розміру.
Сучасний стиль шафи легко впишеться в будь-який інтер'єр, а функціональна фурнітура (ролики, фірмові петлі) забезпечує плавне відкривання і закривання дверей. У шафі є планка для вішаків, що спрощує розміщення верхнього одягу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRB |
| Колір | Сосна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 196 см |
| Глибина, см | 57 см |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Тридверний |
| Матеріал для корпусу | ДСП, МДФ |
| Матеріал фасаду | ДСП, МДФ |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Сосна арізонська |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 19 464 ₴










