Шафа розпашна з ящиками ВМК (БРВ) Каспіан REG2D2S Дуб сонома (GRB-1715)
- Немає в наявності
- Код: 00000058625CP
8 748 ₴

Шафа розпашна з ящиками ВМК (БРВ) Каспіан REG2D2S Дуб сонома
Пенал Каспіан REG2D2S Дуб сонома від українського виробника ВМК (БРВ) сподобається цінителям сучасного стилю і якісної меблі. Виріб виконаний в універсальному і модному кольорі дуб сонома, який додасть затишок і стиль в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- Довжина - 90 см;
- Глубина - 41 см;
- Висота - 201 см.
Абсолютний комфорт використання забезпечується двома висувними ящиками, двома дверима і трьома полицями.
Матеріалом для корпусу і фасаду служить якісне ЛДСП. Тип фурнітури, що використовується в даній моделі, включає ролики і фірмові петлі. Така фурнітура не лише зручна в використанні, але й візуально прикрашає зовнішній вигляд виробу. Пенал Каспіан REG2D2S відноситься до колекції Каспіан, яка відрізняється своїм мінімалістичним дизайном, функціональністю і якістю виконання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 201 см |
| Глибина, см | 41 см |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал для корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Дуб сонома |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 8 748 ₴





