Шафа розпашна з ящиками ВМК (БРВ) Каспіан SZF2D2S Дуб сонома (GRB-1724)
- Немає в наявності
- Код: 00000058627CP
8 952 ₴

Шафа розпашна з ящиками ВМК (БРВ) Каспіан SZF2D2S Дуб сонома
Дводверний платяний шафа "Каспіан SZF2D2S" від БРВ ВМК Україна виконаний в стильній і універсальній кольоровій гамі "Дуб сонома", завдяки чому чудово впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Ретельно продумана конструкція, що включає шину для плечиків і дві висувні шухляди, дозволить вам зручно розмістити свій гардероб і інші речі. Шафа виготовлена з високоякісного ЛДСП, що забезпечує його стійкість до більшості фізичних впливів і значний термін служби.
Характеристики:
- Довжина - 90 см;
- Глубина - 56 см;
- Висота - 201 см.
Параметри моделі дозволяють комфортно розмістити як довгі сукні і пальто, так і короткі елементи одягу. Фурнітура включає ролики і фірмові петлі, що забезпечують плавне відкривання і закривання дверей.
Продукція від ВМК (БРВ) не тільки відповідає всім стандартам якості, але й має стильний сучасний дизайн, завдяки чому задовольняє потреби найвимогливіших клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 201 см |
| Глибина, см | 56 см |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал для корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Дуб сонома |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 8 952 ₴






