Шафа дводверна з ящиками ВМК (БРВ) Каспіан МДФ SZF2D2S Венге магія + Білий сніг (GRB-1735)
- Немає в наявності
- Код: 00000058593CP
13 452 ₴

Ознайомтеся з платяним шафою з колекції "Каспіан", виробництва БРВ Україна. Дизайн у стилі сучасного мінімалізму і хай-теку підкреслює строгість і гармонію інтер'єру вашого житла. Шукати місце для зберігання речей вам не доведеться - продумана конструкція забезпечить зручне і компактне розміщення гардеробу.
Шафа з лінійки "Каспіан" виконана в елегантному поєднанні кольорів "Венге магія / білий сніг" і оснащена роликовою системою фурнітури, що мінімізує її знос при тривалому використанні.
Характеристики:
- Довжина - 90 см;
- Глубина - 55 см;
- Висота - 200 см.
Розміри шафи і наявність двох просторих висувних ящиків і двох зручних дверей забезпечать достатньо простору для зберігання одягу і аксесуарів. Крім того, всередині шафи передбачена штанга для плечиків, що забезпечує додатковий комфорт і організованість вашого гардеробу.
Використані матеріали корпусу і фасаду - ЛДСП і МДФ, забезпечують довгий термін служби виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина, см | 55 см |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал для корпусу | Ламінована ДСП, МДФ |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП, МДФ |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний, Мінінмалізм, Хай-тек |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Венге магія + білий сніг |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 13 452 ₴



