Шафа кутова з дзеркалом ВМК (БРВ) Кентукі SZFN5D Білий альпійський (GRB-1766)
- Немає в наявності
- Код: 00000058608CP
32 844 ₴

Шафа кутова з дзеркалом ВМК (БРВ) Кентуки SZFN5D Білий альпійський
Шафа кутова Кентукі SZFN5D є елегантним і функціональним елементом меблів, який стане вишуканим доповненням вашого інтер'єру.
Зовнішній вигляд шафи виконаний в сучасному стилі і м'якому кольоровому рішенні "білий альпійський", що дозволяє вписати його в будь-який простір.
Шафа виготовлені з якісних матеріалів - корпус виконаний з ЛДСП, а фасад з МДФ, завдяки чому меблі прослужать вам довгі роки.
Характеристики:
- Довжина - 136 см;
- Глубина - 136 см;
- Висота - 225 см.
Товар має квадратну форму, що забезпечує великий об'єм для зберігання ваших речей.
Шафа кутова Кентукі SZFN5D обладнана п'ятьма дверима, які забезпечують зручний доступ до ваших речей. Усередині шафи є штанга для вішалок, яка дозволяє зручно розмістити одяг. Також варто відзначити, що шафу можна легко з'єднати з іншими елементами глибиною 44 см.
Однією з переваг даної моделі є високоякісна фірмова фурнітура, яка забезпечує плавне і тихе закривання дверей, а також довгий термін служби меблів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 225 см |
| Глибина, см | 136 см |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | П'ятиїдверний |
| Матеріал для корпусу | Ламінована ДСП, МДФ |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП, МДФ |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Спеціальні | Шафа стикується з елементами глибина яких 44 см |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Кутовий |
| Колір корпусу | Білий альпійський |
| Ширина | 136 см |
- Ціна: 32 844 ₴





