Шафа розпашна з ящиками ВМК (БРВ) Крістіна SZF2D2S Білий + Білий глянець (GRB-1796)
- Немає в наявності
- Код: 00000058629CP
11 232 ₴

Шафа розпашна з ящиками ВМК (БРВ) Крістіна SZF2D2S Білий/Білий глянець
Шукаєте якісний та стильний шафу для одягу? Шафа платяного Кристина SZF2D2S Білий / білий глянець ВМК (БРВ) Україна стане ідеальним вибором!
Виготовлений в Україні та належить до колекції "Кристина", ця шафа створена для зручного та раціонального зберігання ваших речей.
Характеристики:
- Довжина - 90 см;
- Глубина - 55,5 см;
- Висота - 200,5 см.
Однак, незважаючи на свої скромні розміри, шафа чудово справиться з розміщенням великої кількості одягу. В шафі є дві просторі двері, за якими приховані два висувних ящика та спеціальна штанга для плечиків. Це робить шафу не тільки вмісткою, але й служить гарантією зручності в використанні.Шафа платяного Кристина SZF2D2S виконана в сучасному стилі та має приємний білий колір з білим глянцевим покриттям.
Матеріали корпусу та фасаду - якісна ДСП, МДФ та ПВХ-плівка, які забезпечують тривалий термін служби виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200,5 см |
| Глибина, см | 55,5 см |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал для корпусу | ДСП, МДФ, ПВХ-плівка |
| Матеріал фасаду | ДСП, МДФ, ПВХ-плівка |
| Призначення | Для передпокою, Для спальні, Для вітальні |
| Обрешетка | N/D |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Білий + білий глянець |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 11 232 ₴







