Шафа розпашна з дзеркалом ВМК (БРВ) Лорен SZF3D Венге магія + Монтеверде (GRB-1806)
- Немає в наявності
- Код: 00000058620CP
14 856 ₴

Шафа розпашна з дзеркалом ВМК (БРВ) Лорен SZF3D Венге магія/Монтеверде
Шафа платяного Лорен SZF3D є вмістке та зручне рішення для зберігання одягу та аксесуарів. Шафа представлена в величних кольорах Венге магія та монтеверде, створюючи відчуття сучасного стилю та елегантності. Ця модель прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якого розміру та стилю.
Характеристики:
- Довжина - 158 см;
- Глубина - 59 см;
- Висота - 220 см.
Шафа оснащена трьома дверима, зручною для підвішування одягу штангою та відділеннями для зберігання різних речей.
Матеріалом для створення шафи слугує високоякісна ДСП, що забезпечує довговічність та надійність конструкції. Завдяки фірмовим петлям та роликовій фурнітурі, використання шафи та догляд за нею стають простішими та зручнішими.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 220 см |
| Глибина, см | 59 см |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | Тридверний |
| Матеріал для корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Венге магія + монтеверде |
| Ширина | 158 см |
- Ціна: 14 856 ₴




