Шафа навісна ВМК (БРВ) Злата SFW1K Дуб тахо + Білий матовий (GRB-1846)
- Немає в наявності
- Код: 00000058611CP
3 096 ₴
+380 (66) 794-95-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа навісна ВМК (БРВ) Злата SFW1K Дуб тахо/Білий матовий
Настінний шафчик Злата SFW1K представлений колірною гамою дуба тахо з елементами білого матового відтінку.
Виготовлена в Україні, вона стане прикрасою будь-якого інтер'єру, виконаного в сучасному стилі. Шафчик виготовлений з міцного матеріалу - ДСП корпусу та ЛДСП фасаду.
Характеристики:
- Довжина - 135 см;
- Глубина - 31 см;
- Висота - 37 см.
В шафі є одна дверка, що робить його функціональним та практичним рішенням для зберігання.
Цей шафчик входить до якісної та сучасної колекції "Злата" від ВМК (БРВ) Україна, добре відомого виробника меблів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см |
| Глибина, см | 31 см |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Однодверна |
| Матеріал для корпусу | ДСП, Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП, Ламінована ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Дуб тахо + білий матовий |
| Ширина | 135 см |
- Ціна: 3 096 ₴







