Шафа розпашна для одягу Гербор Брус SZF3D2S Дуб сонома + Німфея альба (GRB-1412)
- Немає в наявності
- Код: 00000058183CP
13 416 ₴

Шафа розпашна для одягу Гербор Брус SZF3D2S Дуб сонома/Німфея альба
Зустрічайте дивовижну шафу Брус SZF3D2S, створену провідним українським брендом Gerbor. Вона стане чудовою базою для організації зберігання в вашому домі. Оздоблена в кольорі дуба сонома і німфеї Альба, вона створює затишну, свіжу та модну атмосферу.
Характеристики:
- Довжина - 146 см;
- Глубина - 57 см;
- Висота - 206 см.
Корпус та фасад виготовлені з високоякісного ЛДСП, надійно зберігаючи свою первісну красу та функціональність. Модель включає в себе три двері та два висувних ящика, надаючи вам багато можливостей для організації зберігання. Двері оснащені надійними навісними петлями від компанії Hettich, відомої у всьому світі своєю якістю.
Додатковий комфорт забезпечують направляючі кульки повного висування HAFELE, виготовлені в Німеччині. Вони забезпечують плавне та легке відкривання ящиків, створюючи виняткову зручність у використанні. Ця шафа виконана в сучасному та скандинавському стилях. Вона доповнює інтер'єр, надаючи йому вишуканість та елегантність.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 206 см |
| Глибина, см | 57 см |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Тридверний |
| Матеріал для корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Дуб сонома + німфеа альба |
| Ширина | 146 см |
- Ціна: 13 416 ₴




