Шафа розпашна з дзеркалом Гербор Клео 3d/1s Білий (GRB-1416)
- Немає в наявності
- Код: 00000058190CP
27 180 ₴

Шафа розпашна з дзеркалом Гербор Клео 3d/1s Білий
Ознайомтеся з витонченим та функціональним шафою "Клео 3d/1s" від українського виробника Gerbor. Зовнішній вигляд шафи виконаний в актуальному сучасному стилі і радує око універсальним білим кольором. Визначною рисою моделі є строгий і лаконічний дизайн, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- Довжина - 150 см;
- Глубина - 62 см;
- Висота - 225 см.
Це дозволяє максимально раціонально використовувати простір кімнати і розмістити всередині всі необхідні речі. Дах, дно і боковини шафи виготовлені з високоякісної ДСП, а фасади виконані з надійного МДФ.
Шафа має п'ять дверей і одну висувну шухляду з функцією повного висування, що спрощує доступ до вмісту. Телескопічні направляючі запобігають заїданню і дозволяють рівномірно розподіляти навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 225 см |
| Глибина, см | 62 см |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | П'ятиїдверний |
| Матеріал для корпусу | ДСП, МДФ |
| Матеріал фасаду | ДСП, МДФ |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 27 180 ₴




