Шафа для одягу в спальню Гербор Клео 4d/1s Білий (GRB-1417)
- Немає в наявності
- Код: 00000058160CP
34 668 ₴
+380 (66) 794-95-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа для одягу в спальню Гербор Клео 4d/1s Білий
Шафа Клео 4d/1s від українського виробника Gerbor виконана в строгому та актуальному сучасному стилі, який чудово підійде для оформлення спальні або вітальні. Виріб представлений строгим білим відтінком, який просто створений для створення світлих та просторих інтер'єрів.
Характеристики:
- Довжина - 198 см;
- Глубина - 62 см;
- Висота - 225 см.
Розміри шафи дозволяють вмістити велику кількість речей, зберігаючи їх в ідеальному порядку і при цьому займаючи мінімальну кількість місця в кімнаті.
В конструкції шафи передбачено 4 двері та 1 висувний ящик, обладнаний телескопічними направляючими повного висування.
- Шафа виготовлена з якісних та екологічно чистих матеріалів ДСП/МДФ, що гарантує її довговічність та надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 225 см |
| Глибина, см | 62 см |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | Шестидверний |
| Матеріал для корпусу | ДСП, МДФ |
| Матеріал фасаду | ДСП, МДФ |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 198 см |
| Загальне | |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 34 668 ₴






