Шафа в спальню з дзеркалом Гербор Коен SZF3D2S Венге магія (GRB-1419)
- Немає в наявності
- Код: 00000058147CP
19 980 ₴
+380 (66) 794-95-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа в спальню з дзеркалом Гербор Коен SZF3D2S Венге магія
Шафа Коен SZF3D2S від відомого виробника Гербор (Gerbor) приваблює своїм акуратним та сучасним дизайном. Ця модель у стильному кольорі "Венге магія" ідеально впишеться в будь-який інтер'єр і підкреслить вашу вишуканість.
Характеристики:
- Довжина - 164 см;
- Глубина - 57 см;
- Висота - 208 см.
У ній вдасться розмістити все необхідне: одяг та аксесуари.
- Шафа оснащена трьохдверним відділенням та зручними висувними ящиками на телескопічних направляючих повного висування, що забезпечує комфортне використання.
- Матеріал корпусу та фасаду - ЛДСП, що гарантує довгий термін служби та привабливий зовнішній вигляд.
Вишуканість шафи - рейка для вішалок, яка забезпечує додаткові можливості для зберігання одягу. Доповнює загальну картину колекція "Коен", до якої належить ця шафа - симфонія витонченості та практичності!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Тип | Шафа |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 208 см |
| Глибина, см | 57 см |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | Тридверний |
| Матеріал для корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Венге магія |
| Ширина | 164 см |
- Ціна: 19 980 ₴




