Шафа в спальню з дзеркалом Гербор Коен SZF4D2S Венге магія (GRB-1420)
- Немає в наявності
- Код: 00000058148CP
28 164 ₴

Шафа Коен SZF4D2S Венге магія - це стильне та функціональне рішення для вашого сучасного інтер'єру від компанії Gerbor.
Вбудована система телескопічних напрямних повного висування забезпечує гладкість і плавність руху двох висувних ящиків.
Шафа має чотири двері, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір.
Чудовий венге магія колір надасть вашій спальні вишуканість та вибраність.
Шафа Коен виконана в сучасному стилі та ідеально доповнить будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- Довжина - 214 см;
- Глубина - 57 см;
- Висота - 208 см.
Такі габарити роблять її місткою та при цьому компактною рішенням для вашої спальні. Шафа Коен SZF4D2S Венге магія від Gerbor Україна - це поєднання стилю, комфорту та функціональності.
При виготовленні корпусу та фасаду використовувалася ЛДСП, що гарантує міцність та довговічність виробу.
Шафа оснащена рейкою для вішачків, що робить її ще більш місткою та зручною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Тип | Шафа |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 208 см |
| Глибина, см | 57 см |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | Чотиридверний |
| Матеріал для корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Венге магія |
| Ширина | 214 см |
- Ціна: 28 164 ₴


