Шафа з дзеркалом для одягу Гербор Чос SZF1D1S Дуб Тахо + Чорний (GRB-1429)
- Немає в наявності
- Код: 00000058174CP
10 704 ₴

Шафа з дзеркалом для одягу Гербор Чос SZF1D1S Дуб Тахо/Чорний
Елегантна комбінована шафа Чос SZF1D1S від українського виробника Gerbor є поєднанням функціональності та сучасного дизайну. Виконана в стилі дуба Тахо з чорними елементами, вона легко впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
- Довжина - 62 см;
- Глубина - 39 см;
- Висота - 193 см.
Шафа оснащена однією дверима та одним висувним ящиком, що дозволяє розмістити максимальну кількість речей. Дзеркало на фасаді робить її ще більш практичною в використанні.
Матеріал корпусу та фасаду - ЛДСП, який відрізняється високою міцністю та довговічністю.
Направляючі для ящика - роликові від GAMET (Польща), забезпечуючі плавне та безшумне висування. Навісні петлі від SAMET (Туреччина) значно збільшують термін служби дверей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 193 см |
| Глибина, см | 39 см |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | Однодверна |
| Матеріал для корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Дуб тахо + чорний |
| Ширина | 62 см |
- Ціна: 10 704 ₴


