Шафа тридверна з дзеркалом Гербор Марсель SZF3D Ясен сніжний + Дуб сонома трюфель (GRB-1434)
- Немає в наявності
- Код: 00000058198CP
32 976 ₴

Шафа тридверна з дзеркалом Гербор Марсель SZF3D Ясен сніжний/Дуб сонома трюфель
Представляємо вашій увазі трьохдверну шафу Марсель SZF3D від українського виробника Гербор. Виріб виконаний в сучасному стилі і прикрасить будь-який інтер'єр своєю вишуканістю та функціональністю. Шафа Марсель SZF3D чудово поєднує в собі практичність і стиль.
Корпус і фасад виробу виготовлені з якісного ДСП і МДФ, що забезпечує довгий термін служби меблів. Атмосферу затишку і тепла підкреслює колірне виконання в варіанті "Ясен сніжний/Дуб сонома трюфель".
Характеристики:
- Довжина - 166 см;
- Глубина - 60 см;
- Висота - 220 см.
Оснащений оригінальною фірмовою фурнітурою, шафа має трьохдверну конструкцію і включає рейку для вішаків, що робить його особливо зручним для зберігання одягу.
Особливістю шафи є її належність до колекції "Марсель", що гарантує виняткову якість і стильне виконання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 220 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | Тридверний |
| Матеріал для корпусу | ДСП, МДФ |
| Матеріал фасаду | ДСП, МДФ |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Ясен сніжний + дуб сонома трюфель |
| Ширина | 166 см |
- Ціна: 32 976 ₴



