Шафа з дзеркалом в спальню Гербор Рутенія SZF4D2S Дуб артизан + Німфея альба (GRB-1446)
- Немає в наявності
- Код: 00000058170CP
22 464 ₴

Шафа з дзеркалом в спальню Гербор Рутенія SZF4D2S Дуб артизан/Німфея альба
Шафа Рутенія SZF4D2S представлена українським брендом Gerbor. Вона поєднує в собі міцність, функціональність та стильний дизайн. Модель виконана в сучасному стилі, що робить її ідеальним вибором для будь-якого інтер'єру.
Характеристики:
- Довжина - 206 см;
- Глубина - 54 см;
- Висота - 205 см.
У даній моделі передбачено 4 двері та 2 висувних ящика, що забезпечує зручну організацію простору. Тепер всі речі можуть бути акуратно розкладені і завжди під рукою.
Матеріалом для виготовлення служить якісне ДСП.
Колір рами - дуб артізан/німфея альба, який надає виробу особливу естетику і затишок. Кожен елемент ретельно продуманий для тривалого і надійного використання.
Сучасна і функціональна шафа входить в колекцію Рутенія. Це означає, що ви можете підібрати до неї інші елементи інтер'єру в єдиному стилі і кольоровій гамі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 205 см |
| Глибина, см | 54 см |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | Чотиридверний |
| Матеріал для корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 206 см |
- Ціна: 22 464 ₴




