Шафа з дзеркалом в спальню Гербор Соната 4d/2s Каштан (GRB-1453)
- Немає в наявності
- Код: 00000058172CP
41 952 ₴

Шафа з дзеркалом в спальню Гербор Соната 4d/2s Каштан
Зустрічайте унікальну чотиридверну шафу Соната 4d/2s від провідного українського виробника - компанії Gerbor. Ця модель відрізняється не тільки своїми грандіозними розмірами, але й дивовижно виразним дизайном. Привабливий колір каштана надає шафі насиченість і тепло, що зробить інтер'єр вашої спальні особливо приємним і затишним. Ця практична і містка шафа ідеально підійде для зберігання великої кількості речей.
Характеристики:
- Довжина - 227 см;
- Глубина - 53 см;
- Висота - 225 см.
Шафа оснащена двома висувними ящиками і шістьма дверима, що робить її використання максимально зручним.
Корпус і фасад шафи виготовлені з високоякісного ЛДСП/ДСП/МДФ, що гарантує її довговічність і стійкість до зносу. А рейка для вішаків запропонує комфортне розміщення піджаків, блуз і платтів. Це стильна і функціональна модель в класичному стилі належить до колекції Соната, яка відрізняється своїм неповторним дизайном і високою якістю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Колір | Каштан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 225 см |
| Глибина, см | 53 см |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | Шестидверний |
| Матеріал для корпусу | Ламінована ДСП, ДСП, МДФ |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП, ДСП, МДФ |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Класичний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Каштан |
| Ширина | 227 см |
- Ціна: 41 952 ₴









