Шафа розпашна дводверна Гербор Шанталь SZF2D Дуб санремо світлий (GRB-1457)
- Немає в наявності
- Код: 00000058182CP
8 004 ₴

Шафа розпашна дводверна Гербор Шанталь SZF2D Дуб санремо світлий
Ознайомтеся з чудовим шафою Шанталь SZF2D, виконаною в світлій обробці дуба санремо. Цей вишуканий елемент меблів виробництва Гербор (Gerbor), Україна, стане сучасним і стильним доповненням будь-якого інтер'єру.
Характеристики:
- Довжина - 80 см;
- Глубина - 54 см;
- Висота - 199 см.
Модель має дві двері, за якими ховається просторе і містке сховище.
Матеріалом виготовлення корпусу і фасаду служить ДСП, високе якість якого гарантує довговічність і надійність виробу. Модель входить в колекцію Шанталь і представляє собою оптимальне поєднання сучасного стилю і класичної елегантності.
Шафа Шанталь SZF2D, виготовлена в світлому кольорі дуба санремо, виводить рівень комфорту і функціональності на новий рівень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 199 см |
| Глибина, см | 54 см |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал для корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Стиль | Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір корпусу | Дуб санремо світлий |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 8 004 ₴


