Стіл обідній розкладний ВМК (БРВ) Герман STO/7/16 Дуб стерлінг (GRB-1691)
- Немає в наявності
- Код: 00000058575CP
10 440 ₴

Стіл обідній розкладний ВМК (БРВ) Герман STO/7/16 Дуб стерлінг
Обідній стіл Герман STO/7/16 виконаний у кольорі Дуб Стерлінг - це яскраве доповнення для вашого інтер'єру. Унікальною властивістю даної моделі від українського виробника - компанії ВМК (БРВ) - є її розкладний функціонал, завдяки якому довжина столу може збільшитися з 160 до 200 см. Це дуже зручно при прийомі гостей або святкових сімейних вечерях.
Стиль столу - класика, що дозволяє йому гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. Форма столу - прямокутна, що забезпечує комфорт при використанні.
Матеріал корпусу і фасаду - якісні ДСП/МДФ, а стільниця також виконана з цього матеріалу, забезпечуючи міцність і довговічність використання.
Характеристики:- Довжина - 160 см;
- Глубина - 90 см;
- Висота - 76 см.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см |
| Глибина, см | 90 см |
| Матеріал стільниці | ДСП/МДФ |
| Спеціальні | Розкладний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір стільниці | Дуб стірлінг |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 10 440 ₴




