Стіл обідній ВМК (БРВ) Індіана JSTO/130/170 Дуб шутер (GRB-1698)
- Немає в наявності
- Код: 00000058571CP
8 040 ₴

Стіл обідній ВМК (БРВ) Індіана JSTO/130/170 Дуб шутер
Представляємо Вашій увазі обідній стіл "Індіана" JSTO/130/170 від українського виробника ВМК (БРВ). Якість виготовлення та стильний дизайн знаходять втілення в цій моделі, підкресленої світло-коричневою обробкою під дуб шутер.
Стіл виконаний в улюбленому багатьма сучасному стилі.
Характеристики:- Довжина - 130 см;
- Глубина - 80 см;
- Висота - 76 см.
Компактні розміри виробу дозволяють розташувати його навіть в невеликій обідній кімнаті або на кухні.
Прямокутна форма столу підкреслює стриманість та мінімалізм інтер'єру.
Унікальна особливість - розкладний механізм.
У складеному стані стіл займає мінімум місця, а при необхідності може подовжитися до 170 см, забезпечуючи зручність та комфорт для більшої кількості гостей.
Стільниця виготовлена з якісного МДФ, а ніжки - з ДСП, що забезпечує довговічність та надійність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см |
| Глибина, см | 80 см |
| Матеріал ніжок | ДСП |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Спеціальні | Розкладний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір стільниці | Дуб шутер |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 8 040 ₴



