Стіл обідній ВМК (БРВ) Індіана JSTO130/170 Сосна арізонська (GRB-1699)
- Немає в наявності
- Код: 00000058572CP
8 040 ₴
+380 (66) 794-95-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній ВМК (БРВ) Індіана JSTO130/170 Сосна арізонська
Стіл обідній Індіана JSTO130/170 - це меблевий продукт, створений в стилі сучасного мінімалізму, що втілює в собі універсальність та функціональність.
Матеріал стільниці - МДФ, пофарбований в спокійний відтінок "Сосна арізонська", що додасть гармонії та затишку до загального інтер'єру вашого житла.
Характеристики:- Довжина - 130 см;
- Глубина - 80 см;
- Висота - 76 см.
Якщо виникає потреба прийняти більше гостей, стіл можна легко розкладати до 170 см.
Прямокутна форма столу наділяє його функціональними властивостями, роблячи його максимально зручним для прийому їжі та проведення спільного дозвілля.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 76 см |
| Глибина, см | 80 см |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Спеціальні | Розкладний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір стільниці | Сосна арізонська |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 8 040 ₴



