Блок ящиків для шафи-купе Doros Сіті 24 Венге 50,2х43,8х40 см (DRS-011277)
- Немає в наявності
- Код: 1782247171CP
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
10:00 - 17:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блок ящиків для шафи-купе Doros Сіті 24 Венге 50,2х43,8х40 см (DRS-011277)863,28 ₴
Немає в наявності
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | Doros |
| Колір | Венге |
|
| Висота | 40 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина, см | 43,8 см |
| Матеріал для корпусу | ДСП |
| Призначення | Для шафи купе |
| Колір корпусу | Венге |
| Ширина | 50,2 см |