Шафа розпашна для одягу Doros Ектор 116х49,5х180 см Білий (DRS-011186)
- Немає в наявності
- Код: 00000053969CP
9 502,92 ₴

Шафа розстібна для одягу Doros Ектор 116х49,5х180 см Біла
Шафа розстібна для одягу Doros Ектор - це стильний і функціональний елемент інтер'єру, який додасть затишку вашому житловому простору. Завдяки компактним розмірам він ідеально підійде для невеликих кімнат або спалень.
Корпус та фасад цієї шафи виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Кромки зовнішніх і внутрішніх деталей, полиць та ящиків покриті кромкою 0.5 мм, що забезпечує додатковий захист та привабливий зовнішній вигляд.
Розміри шафи:
- Ширина: 116 см
- Глибина: 49,5 см
- Висота: 180 см
Шафа обладнана двома висувними ящиками на роликових напрямних, що забезпечують легку та плавну роботу. Вона також оснащена штангою для одягу та полицями, що забезпечує вам достатньо місця для зберігання вашого одягу та інших предметів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина, см | 49,5 см |
| Матеріал для корпусу | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Для квартири, для дому, для готелю, для відвідувачів, одягу, передпокою, для дитячої кімнати, для вітальні, для гардероба |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 116 см |
- Ціна: 9 502,92 ₴





