Шафа розпашна для одягу Doros Гелар 155х49,5х203,4 см Білий (DRS-011100)
- В наявності
- Код: 00000053883CP
17 416,98 ₴
14 514,15 ₴

Шафа розстібна для одягу Doros Гелар - забезпечить вам зручність та організованість у вашому просторі. Її стильний дизайн та практичні функції роблять її ідеальним вибором для будь-якого домашнього інтер'єру.
Корпус та фасад цієї шафи виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Кромки зовнішніх і внутрішніх деталей, полиць та ящиків покриті кромкою 0.5 мм, що забезпечує додатковий захист та привабливий зовнішній вигляд.
Розміри шафи:
- Ширина: 155 см
- Глибина: 49,5 см
- Висота: 203,4 см
Шафа оснащена чотирма дверцятами, за якими розташовані внутрішні полиці та штанга для зручного розміщення одягу. Також вона має три висувні ящики, оснащені роликовими системами для легкого та плавного відкривання, що дозволяють зберігати речі організовано та легко доступно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 203,4 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина, см | 49,5 см |
| Матеріал для корпусу | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Для квартири, для дому, для готелю, для відвідувачів, одягу, передпокою, для дитячої кімнати, для вітальні, для гардероба |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 155 см |
- Ціна: 14 514,15 ₴






