Комплект шаф для одягу Doros Гелар (2 шт.) 193,2х49,5х203,4 см Графіт (DRS-011153)
- Немає в наявності
- Код: 00000053936CP
21 718,62 ₴

Комплект шаф для одягу Doros Гелар - це практичний та стильний вибір для вашої спальні або вбиральні.
Корпус та фасади меблів виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Кромки зовнішніх і внутрішніх деталей, полиць та ящиків покриті кромкою 0.5 мм, що забезпечує додатковий захист та привабливий зовнішній вигляд.
Габаритні розміри:
- Ширина: 193,2 см
- Глибина: 49,5 см
- Висота: 203,4 см
Комплектація:
- Пенал відкритий Doros Гелар 38,2 х49, 5х203, 4 см Графіт (DRS-011141)
- Шафа розстібна для одягу Doros Гелар 155х49,5х203,4 см Графіт (DRS-011109)
Шафа оснащена чотирма дверцятами, за якими розташовані внутрішні полиці та штанга для зручного розміщення одягу. Також вона має три висувні ящики, оснащені роликовими системами для легкого та плавного відкривання, що дозволяє зберігати речі організовано та легко доступно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Колір | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 203,4 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина, см | 49,5 см |
| Матеріал для корпусу | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Для квартири, для дому, для готелю, для відвідувачів, одягу, передпокою, для дитячої кімнати, для вітальні, для гардероба |
| Колір корпусу | графіт |
| Ширина | 193,2 см |
- Ціна: 21 718,62 ₴



