Комплект шаф для одягу Doros Промо (2 шт.) 225х48х204 см Дуб сонома (DRS-011214)
- Немає в наявності
- Код: 00000053997CP
16 930,62 ₴

Комплект шаф для одягу Doros Промо - це стильне і функціональне рішення для організації вашого гардеробу, яке надасть вашому приміщенню естетичного вигляду.
Корпус і фасад цієї шафи виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність і довговічність конструкції.
Габаритні розміри:
- Ширина: 225 см
- Глибина: 48 см
- Висота: 204 см
У комплект входять:
- Шафа розстібна для одягу Doros Промо 90х48х204 см Дуб сонома (DRS-011196)
- Шафа розстібна для одягу Doros Промо 135х48х204 см Дуб сонома (DRS-011203)
Перша шафа з комплекту оснащена штангою для одягу, що забезпечує зручне розміщення вашої гардеробної колекції.Крім того, зверху розташована полиця, на якій можна зберігати сезонний одяг або інші предмети, що не потребують висунення.
Друга шафа також оснащена штангою для одягу, але має додаткові полиці, які дозволяють зберігати ваші речі більш організовано.Це ідеальний варіант для тих, хто шукає більше місця для зберігання різноманітних предметів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 204 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина, см | 48 см |
| Матеріал для корпусу | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Для квартири, для дому, для готелю, для відвідувачів, одягу, передпокою, для дитячої кімнати, для вітальні, для гардероба |
| Колір корпусу | Дуб сонома |
| Ширина | 225 см |
- Ціна: 16 930,62 ₴



