Комплект шаф для одягу Doros Гелар (3 шт.) 231,4х49,5х203,4 см Дуб сонома (DRS-011156)
- Немає в наявності
- Код: 00000053939CP
19 359,90 ₴

Комплект шаф для одягу Doros Гелар - це стильне та функціональне рішення для організації простору у вашій спальні або в вбиральні. Комплект включає два пенали і велику шафу, що дозволяє оптимально використовувати доступний простір.
Корпус та фасади меблів виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Кромки зовнішніх і внутрішніх деталей, полиць та ящиків покриті кромкою 0.5 мм, що забезпечує додатковий захист та привабливий зовнішній вигляд.
Габаритні розміри:
- Ширина: 231,4 см
- Глибина: 49,5 см
- Висота: 203,4 см
Комплектація:
- Пенал відкритий Doros Гелар 38,2 х49, 5х203, 4 см Дуб сонома (DRS-011142) (2 шт.)
- Шафа розстібна для одягу Doros Гелар 155х49,5х203,4 см Дуб сонома (DRS-011102)
Містка шафа оснащена чотирма дверцятами, за якими розташовані внутрішні полиці та штанга для зручного розміщення одягу. Це забезпечує ефективне використання внутрішнього простору та зручний доступ до колекції одягу. Крім того, шафа має три висувні ящики, оснащені роликовими системами для легкого та плавного відкривання. Пенали оснащені відкритими полицями для зберігання одягу та аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 203,4 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина, см | 49,5 см |
| Матеріал для корпусу | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Для квартири, для дому, для готелю, для відвідувачів, одягу, передпокою, для дитячої кімнати, для вітальні, для гардероба |
| Колір корпусу | Дуб сонома |
| Ширина | 231,4 см |
- Ціна: 19 359,90 ₴





