Комплект шаф для одягу Doros Гелар (3 шт.) 348,2х49,5х203,4 см Дуб сонома (DRS-011166)
- В наявності
- Код: 00000053949CP
39 329,64 ₴
32 774,70 ₴

Комплект шаф для одягу Doros Гелар – це функціональне рішення для організації вашого простору зберігання. З цим комплектом у вас буде достатньо місця для зберігання вашого одягу, взуття та аксесуарів.
Корпус та фасади меблів виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Кромки зовнішніх і внутрішніх деталей, полиць та ящиків покриті кромкою 0.5 мм, що забезпечує додатковий захист та привабливий зовнішній вигляд.
Габаритні розміри:
- Ширина: 348,2 см
- Глибина: 49,5 см
- Висота: 203,4 см
Товари, що входять до комплекту:
- Пенал відкритий Doros Гелар 38,2 х49, 5х203, 4 см Дуб сонома (DRS-011142)
- Шафа розстібна для одягу Doros Гелар 155х49,5х203,4 см Дуб сонома (DRS-011102) (2 шт.)
Дві великі шафи оснащені дверцятами, за якими розташовані внутрішні полиці та штанги для зручного розміщення одягу, що забезпечує величезний обсяг зберігання. Крім того, кожна шафа має три висувні ящики, оснащені роликовими системами для легкого та плавного відкривання. Пенал оснащений відкритими полицями для зберігання одягу та аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 203,4 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина, см | 49,5 см |
| Матеріал для корпусу | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Для квартири, для дому, для готелю, для відвідувачів, одягу, передпокою, для дитячої кімнати, для вітальні, для гардероба |
| Колір корпусу | Дуб сонома |
| Ширина | 348,2 см |
- Ціна: 32 774,70 ₴




