Кріплення на кермо трубу краб Super Clamp із шарніром для Insta360 телефона AC Prof AL-15
- Готово до відправки
- Код: 4599CP
-
| Понеділок |
10:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
10:00 - 18:00
|
|
| Середа |
10:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
10:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
10:00 - 18:00
|
|
| Субота |
10:00 - 17:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кріплення на кермо трубу краб Super Clamp із шарніром для Insta360 телефона AC Prof AL-15976 ₴
Готово до відправки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація До комплекту постачання AC Prof AL-15 входить алюмінієве кріплення краб Super Clamp з різзю 1/4 і двошаровий шарнір. |
Технічні характеристики
| Сумісна ширина затискача | до 60 мм |
| Різьба | 1/4 |
| Рекомендоване навантаження | до 1кг |
| Довжина шарнірної частини | 85 мм |
| Регулювання положення | двошарова 360° |
| Матеріал | алюміній |
| Вага | 120г |
| Гарантія | 6 місяців |