Комплект шаф для одягу Doros Гелар (2 шт.) 155х49,5х203,4 см Дзеркало/Білий (DRS-011185)
- В наявності
- Код: 00000053968
22 267,98 ₴
18 556,65 ₴

Комплект шаф для одягу Doros Гелар стане ідеальним рішенням для вашого гардеробу, поєднуючи функціональність, стиль і практичність. Цей комплект з двох шаф дозволяє ефективно використовувати місце вашої кімнати, забезпечуючи достатнє місце для зберігання ваших речей.
Корпус та фасади меблів виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Кромки зовнішніх і внутрішніх деталей, полиць та ящиків покриті кромкою 0.5 мм, що забезпечує додатковий захист та привабливий зовнішній вигляд.
Габаритні розміри:
- Ширина: 155,2 см
- Глибина: 49,5 см
- Висота: 203,4 см
Розмір дзеркала:
- Довжина: 1999 мм
- Ширина: 388 мм
- Товщина: 4 мм
У комплект входять:
- Шафа-пенал з дзеркалом Doros Гелар 39х49,5х203,4 см Біла (DRS-011129)
- Шафа розстібна для одягу Doros Гелар 116,2х49,5х203,4 см Біла (DRS-011169)
Всередині кожної шафи розташовані полиці, де можна організовано зберігати одяг та аксесуари, забезпечуючи легкий доступ до них. Штанга для одягу та висувні ящики, які оснащені роликовими системами для легкого та плавного відкривання, що дозволяють зберігати речі організовано та легко.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 203,4 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина, см | 49,5 см |
| Матеріал для корпусу | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Для квартири, для дому, для готелю, для відвідувачів, одягу, передпокою, для дитячої кімнати, для вітальні, для гардероба |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 155 см |
- Ціна: 18 556,65 ₴






