Комплект шаф для одягу з полицями Doros Промо (2 шт.) 180х48х204 см Білий (DRS-011464)
- Немає в наявності
- Код: 2285117447
13 407,66 ₴

Комплект шаф для одягу Doros Промо - це елегантне та функціональне рішення для організації вашого гардеробу, що надасть вашому приміщенню стильного вигляду. Завдяки розмірам комплекту кожна шафа ідеально підходить для просторих кімнат.
Корпус та фасад цієї шафи виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Кромки зовнішніх і внутрішніх деталей, полиць та ящиків покриті кромкою 0.5 мм, що забезпечує додатковий захист та привабливий зовнішній вигляд.
Габаритні розміри:
- Ширина: 180 см
- Глибина: 48 см
- Висота: 204 см
У комплект входять:
- Шафа розстібна для одягу Doros Промо 90х48х204 см Біла (DRS-011197)
- Шафа розстібна з полицями Doros Промо 90х48х204 см Біла (DRS-011201)
Одна з шаф має штангу для одягу, що забезпечує зручне розміщення одягу без зайвого зусилля. Інша шафа обладнана полицями, де ви можете зберігати сезонний одяг, ковдри, або інші речі, що не вимагають висування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 204 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина, см | 48 см |
| Матеріал для корпусу | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Для квартири, для дому, для готелю, для відвідувачів, одягу, передпокою, для дитячої кімнати, для вітальні, для гардероба |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 13 407,66 ₴







