Комплект шаф для одягу Doros Гелар (3 шт.) 309,4х49,5х203,4 см Дуб сонома (DRS-011164)
- В наявності
- Код: 00000053947
35 204,40 ₴
29 337 ₴

Комплект шаф для одягу Doros Гелар ідеально підходить для організації зберігання одягу, взуття та аксесуарів. З двома шафами та пеналом у комплекті, у вас достатньо місця для всіх своїх потреб.
Корпус та фасади меблів виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Кромки зовнішніх і внутрішніх деталей, полиць та ящиків покриті кромкою 0.5 мм, що забезпечує додатковий захист та привабливий зовнішній вигляд.
Габаритні розміри:
- Ширина: 309,4 см
- Глибина: 49,5 см
- Висота: 203,4 см
Комплектація:
- Пенал відкритий Doros Гелар 38,2 х49, 5х203, 4 см Дуб сонома (DRS-011142)
- Шафа розстібна для одягу Doros Гелар 116,2х49,5х203,4 см Дуб сонома (DRS-011101)
- Шафа розстібна для одягу Doros Гелар 155х49,5х203,4 см Дуб сонома (DRS-011102)
Шафи оснащені дверцятами, за якими розташовані внутрішні полиці та штанги для зручного розміщення одягу. Це забезпечує ефективне використання внутрішнього простору та зручний доступ до колекції одягу. Крім того, кожна шафа має три висувні ящики, оснащені роликовими системами для легкого та плавного відкривання. Пенал оснащений відкритими полицями для зберігання одягу та аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 203,4 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина, см | 49,5 см |
| Матеріал для корпусу | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Для квартири, для дому, для готелю, для відвідувачів, одягу, передпокою, для дитячої кімнати, для вітальні, для гардероба |
| Колір корпусу | Дуб сонома |
| Ширина | 309,4 см |
- Ціна: 29 337 ₴




