Комплект шаф для одягу Doros Гелар (2 шт.) 194х49,5х203,4 см Дзеркало/Графіт (DRS-011138)
- В наявності
- Код: 00000053921
26 394,48 ₴
21 995,40 ₴

Комплект шаф для одягу Doros Гелар - це чудове рішення для організації вашого гардеробу зі стилем та елегантністю. Цей комплект складається з великої шафи та шафи-пеналу з дзеркальними дверима, які разом створюють ідеальний комплекс для зберігання вашого одягу та аксесуарів.
Корпус та фасад цієї шафи виготовлені з високоякісного ламінованого ДСП товщиною 16 мм, що гарантує міцність та довговічність конструкції. Кромки зовнішніх і внутрішніх деталей, полиць та ящиків покриті кромкою 0.5 мм, що забезпечує додатковий захист та привабливий зовнішній вигляд.
Габаритні розміри:
- Ширина: 194 см
- Глибина: 49,5 см
- Висота: 203,4 см
Розмір дзеркала:
- Довжина: 1999 мм
- Ширина: 388 мм
- Товщина: 4 мм
У комплект входять:
- Шафа-пенал із дзеркалом Doros Гелар 39х49,5х203,4 см Графіт (DRS-011130)
- Шафа розстібна для одягу Doros Гелар 155х49,5х203,4 см Графіт (DRS-011109)
Всередині кожної шафи розташовані полиці, де можна організовано зберігати одяг та аксесуари, забезпечуючи легкий доступ до них. Штанга для одягу та висувні ящики, які оснащені роликовими системами для легкого та плавного відкривання, що дозволяють зберігати речі організовано та легко.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Колір | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 203,4 см |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина, см | 49,5 см |
| Матеріал для корпусу | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Для квартири, для дому, для готелю, для відвідувачів, одягу, передпокою, для дитячої кімнати, для вітальні, для гардероба |
| Колір корпусу | графіт |
| Ширина | 194 см |
- Ціна: 21 995,40 ₴






