Світло постійне з акумулятором 40 Вт Pro 2500-6500К CRI 95+ Ulanzi L023
- Готово до відправки
- Код: 4639
4 194 ₴

Переваги:
|
Ulanzi L023 40W ProКомпактний і потужний постійний світло, чудовий вибір для якісного освітлення своїх робіт. Підходить для використання як у студійних умовах, так і на виїзді. Регульована колірна температура в діапазоні 2500К-6500К дає змогу адаптувати світло під різні сценарії запису, від теплого до холодного світла. Завдяки високому індексу CRI 95+, освітлювач забезпечує природне та точне кольоропередавання, що є дуже важливим. |
| Постійне світло Ulanzi L023 з номінальною потужністю 40W, яке може збільшуватися до 50W у режимі підвищеної продуктивності. Вбудований акумулятор ємністю 3400 мА·год гарантує автономну роботу пристрою, особливо корисно, коли немає доступу до мережі. Також підтримує швидке заряджання через порти DC і Type-C розрахунковий час заряджання приблизно за 3 години. |
| Обладнане універсальним, стандартним кріпленням 1/4 дюйма, сумісний із більшістю штативів та інших монтажних аксесуарів. Завдяки невеликим розмірам і легкій вазі, просто транспортувати та встановлювати. |
КомплектаціяДо комплекту постачання Ulanzi L023 40W Pro входить портативне постійне світло з вбудованим акумулятором, блок живлення в розетку, рефлектор, розсіювач, чохол. |
Технічні характеристики
| Потужність звичайна розгін | 40 Вт 50 Вт |
| Температура | 2500-6500К |
| Індекс передавання кольору | CRI 95+ |
| Кут освітлення | 120° |
| Час роботи 50 Вт 40 Вт мінімальна яскравість | 50 хв 70 хв 180 хв |
| Блок живлення/заряджання | DC 19 В 2 А, Type-C 65 Вт PD |
| Розміри | 105 × 85 × 85 мм |
| Вага | 490г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
- Ціна: 4 194 ₴





