Шафа розпашна для одягу Гербор Лаєр SZF2D2S Венге магія + Ясен сніжний (GRB-1424)
- Немає в наявності
- Код: (GRB-1424)
10 872 ₴

Шафа розпашна для одягу Гербор Лаєр SZF2D2S Венге магія/Ясен сніжний
Презентуємо вашій увазі вишуканий комбіновану шафу Лайер SZF2D2S від українського виробника Гербор. Цей продукт сподобається шанувальникам вишуканого дизайну та практичності в одному флаконі. Виріб втілює в собі стилі сучасний, скандинавський та мінімалізм, що гарантує його гармонійне втілення в інтер'єр вашого дому. Шафа виконана в привабливій колірній гамі "Венге магія/ясен сніжний", що додає їй завершений та стильний вигляд.
Характеристики:- Довжина - 90 см;
- Глубина - 64 см;
- Висота - 215 см.
Все це дозволяє помістити всередину шафи велику кількість одягу та аксесуарів. Набір функцій в цій моделі чудовий: в ньому два висувних ящика для речей та дві двері за якими ховаються місткі полиці.
Матеріалом корпусу та фасаду служить ЛДСП - це забезпечує продукції високу стійкість до зносу та довгий термін служби. В комплекті також є рейка для вішаків, направляючі від німецького бренду HAFELE та навісні петлі від SLIDE-ON hettich.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 215 см |
| Глибина, см | 64 см |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал для корпусу | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Призначення | Для прихожої, Для спальні, Для вітальні |
| Обрешетка | N/D |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський, Мінімалізм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямий (лінійний) |
| Колір корпусу | Венге магія + ясен сніжний |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 10 872 ₴



