Двоспальне ліжко iSmart Прованс Н Білий (RAL9003) 140х200 см (DMBG-1570)
- В наявності
- Код: DMBG-1570
13 357,87 ₴
11 131,56 ₴
+380 (66) 794-95-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоспальне ліжко iSmart Прованс Н Білий (RAL9003) 140х200 см Двоспальне ліжко iSmart Прованс Н Білий (RAL9003) 140х200 см - ідеальне рішення для організації простору у спальні. Виготовлена із соснового дерев'яного масиву, ліжко забезпечує надійність та довговічність використання. Основа ліжка виконана з ламелей, що забезпечує правильну підтримку матраца та комфортний сон. Для покриття використані високоякісні фарби та лаки, що забезпечують безпеку та екологічну чистоту. Ліжко Прованс Н Айворі + Вільха випускається з розмірами: Спальне місце (розмір під матрац): 140х200 см Габарити ліжка (см): (Ш х Д х В) 159х214х92. Висота узголів'я (см): 92. Висота підніжжя (см): 39.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид гоління | Деревне наголов'я |
| Висота | 92 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал каркаса | Сосна |
| Основа під матрац | Дерев'яні ламелі |
| Спеціальні | З узголів'ям |
| Розмір спального місця | 140x200 см |
| Тип | Двоспальне ліжко |
| Ширина | 159 см |
- Ціна: 11 131,56 ₴

